Hizmetlerimiz

SİZE NELER SUNUYORUZ?

Depolama Hizmeti

Taşımacılık hizmeti sunulacak yük veya eşyaların teslim alınarak belirli bir süre muhafaza edilmesinin ardından hedeflenen noktalara ulaştırılması hizmeti olarak tanımlanabilen depolama hizmeti, titizlik ve yüksek hassasiyet gösterilerek verilmesi gereken hizmettir.

Nakliyat Sigortası

Ticari değeri olan mal ve kıymetlerin , bir nakil vasıtası aracılığıyla nakledilmesi esnasında, meydana gelebilecek kayıp ve hasarları teminat altına alan bir sigorta türüdür. Teminat, nakledilmek üzere malların nakliyeciye teslimi veya araca yüklenmesi ile başlar, nakil sonrası alınan malları teslim alması ile biter.

Komple ve Parsiyel Taşımacılık

Birden fazla müşteriye ait olan yüklerin parsel hesabına göre maliyeti hesaplanmaktadır. Recep OCAK Nakliyat olarak yüklerinizi, eşyalarınızı ya da mallarınızı çıkış noktasından varış noktasına kadar düzenli bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Karayolu Taşımacılığı

Recep OCAK Nakliyat olarak komple Karayolu taşımacılık hizmeti de sunmaktayız. Güvenli, hızlı ve ekonomik hizmetler sunarken müşterilerinin memnuniyetini üst seviyelerde tutuyoruz.

Referanslarımız

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz