Recep Ocak Nakliyat

Siz Ticaretinize Bakın, Nakliye Bizim İşimiz...

2006 yılında Recep OCAK tarafından kurulan şirketimiz şehir içi ve şehirlerarası yük taşımacılığı faaliyetine başlamıştır. Sektörde yerini sağlamlaştırarak artan iş hacmi ve artan müşteri talepleri doğrultusunda araç filosunu artırarak müşterilerine sorunsuz hizmet sunan Kayseri merkezli lider firmalardandır.

Firmamızın misyonu, güçlü bir takım çalışmasıyla, sürekli değişen ve gelişen nakliye sektörünün tüm değişimlerine ayak uydurarak müşterilerimize mümkün olan en hızlı ve en ekonomik hizmetini vermek ve bu hizmet anlayışıyla tüm müşterilerimizin beklentilerini gerçeğe dönüştürerek güvenlerini hak etmektir.K1 ve R1 Yetki Belgemiz ve Araç sürücülerimizin gerekli tüm belgeleriyle hem yük sahibi hem de nakliye firması olarak sorunsuz taşıma hizmeti vermek ana prensibimizdir.

Vizyonumuz; güvenilir, güçlü, etkin ve efektif, saygın olan, gelecek ve müşteri odaklı, doğaya saygılı, anında bilgi akışına ve bunun gerektirdiği güncel teknolojik olanaklara önem veren ve de kullanan, kendi alanında uzman bir “lider şirket” olmak, korumak ve olabildiğince geliştirmektir.

recep-ocak-araclarimiz-1

Neden RECEP OCAK ?

+15 yıldan beri işimizi severek yapıyoruz.

Yükünüz Recep OCAK ile Güvende.

Garantili Taşımacılık

KORUMA Yükünüzün hasarsız teslim edilebilmesi için uygun koşulların sağlanması konusunda özverili yaklaşım..

Tecrübe ve Hizmet

Modern filomuz, Yakın tedarikçi ilişkilerimiz, birçok şehirde çözüm ortaklarımız ve Tecrübe gücümüzle sağladığımız Kara yolu taşımacılık hizmetlerimizle yanınızdayız.

Made in KAYSERİ

Kayseri merkezli Komple ve Parsiyel Taşımacılık

Zamanında

Doğru planlama ile doğru zamanlama ve sorunsuz teslimat.

Parsiyel Ve Komple Yük Taşıma

Parsiyel yada komple işlerinize uygun aracı en kısa sure içerisinde ve en uygun fiyatlara temin etmekteyiz.

7/24 Danışmanlık

İşinizin Hacmi, işiniz, yükünüz ne olursa olsun her zaman bizi arayarak destek alabilir taşımacılık sektöründe en iyi çözümü bizde bulabilirsiniz.

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Referanslarımız